Ohlášky 16. týdne v mezidobí

Čas se posunul a již nám nastal 16. týden v mezidobí, pro který je platný tento pořad bohoslužeb.

Na čtvrtek dopoledne byla v ohláškách ohlášena brigáda na stěhování o. Bublana, na kterou se, kromě jednoho brigádníka, ozvali ochotní dobrovolníci, kteří v tento čas nemohou. Proto vyhlašuji brigády dvě, a to na středu 16:30, kdy budeme cca 100 banánovek, tašek atp. snášet z půdy do přízemí, ve čtvrtek dopoledne budeme nosit ony věci pouze z přízemí fary do přistaveného náklaďáku (snad se mu podaří vjet a zaparkovat u fary i během rekonstrukce ulice). Na to již nebude třeba tolik pomocníků. Prosím o nahlášení dobrovolníků, abychom mohli práci dobře zkoordinovat. Jménem o. Bublana děkuji.

 

Na farní višni je možné provést samosběr krásných a chutných plodů. Na termínu je třeba se domluvit s panem děkanem (z důvodu vpuštění do zahrady).