Prodloužení uzávěrky KoMPasu

Vzhledem k zatím malému počtu dodaných příspěvků a vzhledem k mému nestíhání na KoMPasu pracovat, prodlužuji uzávěrku 4. čísla do 30. listopadu.

Zvláště chci povzbudit děti, které byly u 1. sv. přijímání, aby se o svůj zážitek alespoň krátce podělily i s ostatními, podobně lektory, kteří se v září a říjnu účastnili setkání lektorů. A další.

Také bych do rubriky „Přečetli jsme“ rád přetiskl článek z Katolického týdeníku, který pojednával o májové pobožnosti u Mariánské studánky v Rokytné. Od května mi noviny zavazely na stole, nicméně teď, když článek potřebuji přepsat, zjišťuji, že se mi ono číslo KT během okenní rekostrukce fary ztratilo. Asi průvan mezi vybouráním starých oken a nasazením nových. Pokud by tímto číslem (nebo alespoň výstřižkem článku) někdo disponoval, dejte mi, prosím, vědět.

Děkuji a těšíme se na směr, který nám předvánoční KoMPas ukáže.