Vánoční hra 2020

Jenom chvíli před oslavou putování tří králů, společně putovaly a hledaly Ježíška i děti naší farnosti. Navštívily pár míst, kde mnozí hledají „Ježíška“, či nějakou jeho náhradu… Některé kroky byly správnější, některé asi ne. Ale mohli bychom dát na radu babičky, jít ho hledat tam, kde vládne láska…:-)

Na přiblížení cesty dětí, které hledaly Ježíška v porodnici, v obchodě, vědeckém ústavu, domě seniorů, či věštírně, přidávám pár momentů…:-)

A ještě i touto cestou chci ocenit děti, jejich úsilí a nadšení. I dospěláky, kteří se přidali (Míša, Gábina, pan děkan) a společně utvořili krásnou atmosféru. Samotné děti jejich přítomnost povzbudila, protože to byla nakonec věc všech, nejenom dětí… A to je povzbuzovalo, že víra a cesta za Ježíškem nejsou dětské, dětinské, ale je to cesta všech. Děkuji!!!

A taky děkuji schole z Polánky, která celé představení hudebně zaštítila… Bylo to krásné…