Ohlášky do 11. týdne v mezidobí

Stále se nacházíme v období mezi pohyblivými slavnostmi slavenými v liturgickém mezidobí a toto nás o to více ponouká, abychom se seznámili s pořadem bohoslužeb. Nechť se nám daří jeho nabídek, za dodržování vládních opatření, naplňovat k radosti celých našich farností.

K dalším oznámením je vhodné přiložit:

středa 17:30 příprava prvokomunikantů

neděle: předsunutá sbírka na bohoslovce

V KoMPasu avizované vítání prázdnin se z důvodu reakce na přesuny různých termínů přesouvá na sobotu 4. července.

Je také možné se ve farnosti zapojit do Baťůžkového projektu, který bude mít své shromaždiště na faře.

Děti, které chtějí získat poslední drakův zub, namalují tematický obrázek v duchu promluv při bohoslužbách (nejen) pro děti a do 21. června jej přinesou na faru nebo do kostela.

Výměna stávajících oken na faře již byla zadána, proto připomínám příležitost zapojit se do akce Adoptuj si své okno.