Ohlášky a kázání ode dne svátku Nejsvětější trojice

Slavností Nejsvětější trojice jsme začali další liturgický týden, k jehož bohoslužebnému slavení jsme zváni i následujícícm pořadem bohoslužeb. Je tu jen malá změna, a sice, že v Krumlově v sobotu nebude společná modlitba sv. růžence ve 20 hodin, neboť  teprve v pondělí mi bylo potvrzeno konání koncertu Concentus Moraviae, který začíná ve farním kostele v 19:30. Využijte společné modlitby růžence před ranní mší svatou, nebo v Petrovicích.

V pátek v obvyklý čas proběhne návštěva nemocných.

V sobotu v 10 hodin na faře pro přihlášené páry odstartuje kurz příprav na manželství.

V neděli budou tradiční prvonedělní sbírky na plánované opravy ve farnostech.

Povzbuzuji rovněž k vytváření příspěvků do časopisu KoMPas.

Na YT je již k dispozici nedělní kázání, a to i s úvodem (nejen) pro krumlovské.