Ohlášky a kázání na 2. postní týden

Přes hory Mória a Tábor jsme vstoupili do 2. týdne postní doby, ve kterém na nás opět čeká nabídka pořadu bohoslužeb. Vzhledem k vládním opatřením může během týdne nastat změna a aktualizace. Prosím, sledujte ohlášky.

V pátek, kdy je první pátek v měsíci, mohou probíhat individuální návštěvy nemocných. Vzhledem k situaci nebudou probíhat automaticky, ale pouze po předchozí domluvě s těmi, kterých se to týká.

V Petrovicích by 8.3. měl proběhnout adorační den a den společených modliteb s AKS Olomouc. Adorace bude probíhat od 14 do 17 hodin. Adoranti se mohou zapsat na listinu vzdadu v kostele, nebo se hlásit u pana děkana.

A jak už se stalo zvykem, dávám k dispozici odkaz na kázání z právě uplynulé neděle. V archivu jsem také našel kázání z roku 2018, které může posloužit jako takový malý doplněk k tématu, které se v obou kázáních objevuje a vzájemně doplňuje, k tématu povolání.