Ohlášky na start prázdnin, s aktualizací na pátek (pohřeb manželů Sobotkových)

Pomalu vplouváme do prázdninového času. V bohoslužebném pořadu se nám promítají nejen aktivity 1. pátku a 1. soboty v měsíci, ale i páteční slavnost věrozvěstů C+M. V pátek z důvodu pohřbu manželů Sobotkových, jejichž těla už budou dopravena z Francie, nebude v Krumlově Hodina milosrdenství. Proběhne pouze v Petrovicích. V pátek, neb je slavnost, bude (kromě Kadova) pořad mší sv. jako v neděli. V sobotu se večerní modlitba rozjímavého růžence v Krumlově neuskuteční ve farním kostele, ale ve Hvězdové kapli klášterního kostela.

V prázndinovém režimu nebudou probíhat spolča.

V pátek ( s drobným časovým posunem) prběhne návštěva nemocných.

Při mších sv. s nedění platností proběhnou sbírky na opravy.

Oprava věžních hodin a seřízení zvonění v Petrovicích (snad) proběhne v týdnu po 7. červenci.

Možnost zadávání intencí.

Možnost koupi stolních kalendářeů na rok 2025.

Děkuji za pomoc při brigádě na úklid kostela.