Ohlášky pro 6. týden velikonoční

Doba velikonoční se nám pomalu chýlí ke svému finále a ke správnému tempu v její cílové rovince můžeme využít kyslíku z pořadu bohoslužeb. Připomínám, že v Krumlově jsou z důvodu opravy ulice u kostela Všech sv. mše sv. slouženy v klášterním kostele sv. Bartoloměje. Od soboty budou také obnoveny bohoslužby s nedělní platností v Rakšicích. Prosím ty, kteří se účastní mše sv. v Rakšicích, aby svůj dvoumetrový prostor na nedělní mši sv. přenechali dalším.

V pátek začíná novéna k Duchu Svatému. Při bohoslužbách vyřkneme žádost o seslání Ducha Svatého vždy před požehnáním.

Příští neděli vykonáme přeloženou sbírku na pomoc pronásledovanýcm křesťanům, ke které nám byl tento týden doručen list ke sbírce na pronásledované křesťany. U této informace přikládám další informaci, že v neděli 23. května proběhne další účelová sbírka, tentokrát na charitu.

Záznam nedělního i poutního floriánského kázání umístím na web co nejdříve, ale po zkušenosti z minulého týdne neslibuji, že to bude hned v pondělí.

Přeji všem pokojné prožití nového týdne a zůstávejme v Boží lásce.