Sprška kázání

Jak jsem přislíbil ve včerejších ohláškách, podařilo se mi zpracovat a přidat na YT některá velikonoční kázání. Je jich plno, protože sedm je číslo plnosti. Jejich příprava k publikaci mi vzala celé pondělí, o to s větší radostí i očekáváním nabízím k Vašemu poslechu i rozjímání kázání z:

Zelený čtvrtek 2019

Zelený čtvrtek 2021

Velký pátek 2019

Velký pátek 2021

Bílá sobota 2019 (i s bonusem)

Bílá sobota 2021

Dnešní proslov před požehnáním

 

Kázání ze 3. neděle velikonoční je také na včerejším odkazu. Kázání z velikonoční neděle, velikoočního pondělí a 2. neděle velikonoční zatím nestíhám. Třeba o tom budou umět vyprávět ti, kteří mohli přijít na mši svatou.

 

Pokojné dny! Pokud k nim přispějí i zveřejněná kázání, budu rád a mimořádně potěšen. A pokud ne, nic si z toho nedělejte. 🙂