Ohlášky do 5. velikonočního týdne – s několika změnami

Nedělní mší jsme otevřeli 5. velikonoční týden, který je bohoslužebně trošku výlukový, tak si především všimněme dne státního svátku – sobotní bohoslužebný jízdní řád + májová v Rokytné, sobota v Krumlově dopoledne nedělní bohoslužebný jízdní řád, navíc se změnou místa – je sv. Floriána, v neděli zvěman bohoslužeb z důvodu konání poutních bohoslužeb. Také se budou slavit bohoslužby související s prvním pátkem a první sobotou v měsíci. Čtěme tedy pozorně pořad bohoslužeb.

Z dalšího připomínám:

spolčo dětí v pondělí v 17 hodin

setkání prvokomunikantů v 18:15

návštěva nemocných v pátek dle domluveného časového pořádku

setkání organizátorů a pomocníků v akci Piknik na náměstí, v pátek v 19 hodin na faře

výjezdové děkanátní setkání ministrantů v pátek a v sobotu v Olbramkostele

sbírky na pomoc pronásledovanýk křesťanům se u nás přesouvají na 12. května, v neděli 5. 5. proběhnou sbírky na opravy a pouťové sbírky

V neděli 5. 5. bude otevřen Floriánek i mimo bohoslužby