Ohlášky před Nanebevstoupením

Čas pokročil a máme před sebou týden, v němž slavnost Nanebevstoupení Páně přesouváme ze čtvrtka na neděli. A pro tento týden vstoupil v platnost následující pořad bohoslužeb. V něm zpozorněme zvláště příští neděli.

V úterý v 17 hodin proběhne již tradiční setkání prvokomunikantů.

Ve středu jsme na 18. hodinu zvání do galerie Knížecího domu na přednášku Jeronýma Klimeše na téma Partneři a rozchody. Více informací zde.

V pátek začíná svatodušní novéna.

Z již minulých ohlášek znovu připomínám Víkend s Malým princem a také děkanátní pouť.

Pro labužníky u akumulačních kamen nabízíme tento druh funkčního zboží. Rovněž mám k dispozici k odprodeji kabel CYKY 4×10, 9 metrů. A když jsme u těch nabídek, za cenu dohodou 4 ks disků kol obuté do zimní pneu (po 2 sezónách) 215/55 R16.