Ohlášky na 23. mezidobní týden

Již jsme si zvykli na to, že je tady září, a jistě je dobré nezapomenout, že je tu i aktuální pořad bohoslužeb. V něm upozorňuji na změnu v pátek, kdy z důvodu oficiálního otevření Epopeje bude mše sv. již ráno. V sobotu zase z důvodu koncertu na podporu opravy fary bude mše sv. v Rakšicích až v 19 hodin.

A když jsme u toho koncertu, ten nám přijedou zhmotnit krojovaní Žadovjáci. Dechová hudba zbzní mezi kostelem a farou v sobotu od 16 do 17:30 hodin. V této souvislosti také prosím o pomoc při přípravě místa konání. Jde především o nanošení a rozmístění židlí. Brigáda bude půl hodiny před koncertem, tedy v 15:30. Předem děkuji.

Ještě připomínám možnost zapsat se dopravu auobusem na jáhenské svěcení pana Ondráčka. To bude v Brně 24.9. večer.

Do příští neděle je ještě možné vyplňovat a odevzdávat přihlášky do náboženství a od pondělí 13. začíná výuka.