Otevření kaple sv. Floriána 9.5.

V NEDĚLI 9. 5.  NEMŮŽEME SLAVIT TRADIČNÍ POUTNÍ BOHOSLUŽBU V KAPLI SV. FLORIÁNA ZA PŘÍTOMNOSTI VŠECH (počet účastníků je omezem 2metrovými rozestupy), KTEŘÍ BY RÁDI PŘIŠLI, PRO VŠECHNY VŠAK BUDE KAPLE SV. FLORIÁNA OTEVŘENÁ V NEDĚLI 9. 5. OD 14 DO 18 HODIN K SOUKROMÉ MODLITBĚ, ROZJÍMÁNÍ, ZAMYŠLENÍ I ODPOČINKU.

PROSÍM O DODRŽENÍ VŠECH USTANOVENÍ VLÁDY V TÉTO DOBĚ A ÚCTY K SAKRÁLNÍMU MÍSTU.

Pokud by lilo jako z konve, případně jiné, modernější zalévací techniky, akce se nekoná.

One comment

  1. CH K,pane dekane preji Vám požehnanou sobotu a ještě hezčí nedělní pouť na Florianku.Ja se ji nezúčastním z důvodů známych.Chci nechat prostor pro ty lidi,kterí se z jakýchkoliv důvodů nezúčastňuji na mších v jiném termínu.Budu v myšlenkách s Vami ať to všechno dopadne dobře s Boží pomocí.Pokuď budete mši sloužit Vy, pak bych rada viděla n YT /pokud se Vám zadaří/Vás jak sloužíte u oltáře.Bylo by to zajisté potěšení i pro ostatní lidi,kteří se nemohli zúčastnit Bohoslužby.Pane děkane,pokuď jsem napsala něco nevhodné nebo s chybami,prominte mi vždyť me znáte.Ať Vám Pán žehná ,dá hodně milosti a Panna Maria ať Vás stále opatruje a chrání.

Comments are closed.