Ohlášky a kázání 4. neděle velikonoční

Prožíváme neděli Dobrého pastýře a na našich farních stránkách se objevují ohlášky jednoho z dílčích pastýřů. Tyto ohlášky neodmyslitelně obsahují pořad bohoslužeb, ze kterého zvláště upozorňuji na změnu v páteční bohoslužbě, která bude na svém začátku o 15 minut uspíšena. V sobotu také začne květen a s ním májové pobožnosti. Jejich integrace v čase a prostoru je rovněž vyznačena v pořadu bohoslužeb.

Protože nová okna na faře, která musela splňvat požadavky Památkové péče, potřebují mimořádnou údržbu, proběhne v pátek odpoledne (cca od 14. hodiny) brigáda na umývání rámů a jejich impregnace speciální kapalinou (skla se umývat nebudou, neboť  během nové výstavby chodníků a silnice je způsobeno další rychlé zaprášení – rámy se budou umývat pouze z důvodu ošetření). Ochotníkům předem děkuji. Vzhledem k postupu rekonstrukce ulice tato akce zrušena!

Na kanál YouTube jsem již umístil záznam dnešního kázání, které je tak k dispozici na tomto odkazu.

Všem přeji pokojný a požehnaný týden a věřím, že se během týdne s většinou z Vás postupně setkám.