Rok sv. Josefa – odpustky, novéna, loterie, bohoslužby

K již dříve vydanému příspěvku o vyhlášeném roce zasvěceném sv. Josefovi, listu Patris corde a blížící se slavnosti sv. Josefa (19.3.) nyní přikládám pěkným grafickým způsobem znázorněné možnosti získávání plnomocných odpustků v Jubilejním roce ke cti sv. Josefa.

10. března začíná novéna k sv. Josefovi. Je vhodné ji na těch devět dnů před svatojosefskou slavností zařadit do své denní modlitby.

Od 19. března bude možnost se každý pátek spojit se sv. Josefem on-line.

Ve farnosti budou také k dispozici kartičky s modlitbou sv. Josefa pro zájemce, kteří kartičku nezaloží, ale využijí také její modlitební nabídky. Kartičky si neobjednávejte každý zvlášť, pan děkan objednal více kusů pro farnosti.

A poslední nabídka, která přichází z brněnského katechetického centra. Jedná se o Loterii sv. Josefa, kterou velmi doporučuji.

 

Bohoslužby o slavnosti sv. Josefa:

Kadov: čas bude upřesněn

Petrovice: 15:30

Moravský Krumlov: 17:00