Záznam kázání z 2. poloviny vánoční doby

Pro ty, kteří se z důvodu vládních omezení nemohli účastnit bohoslužeb v našich farnostech, poskytuji záznamy kázání z některých bohoslužeb v druhé polovině vánoční doby.

Můžeme se tedy pomyslně vrátit na večerní bohoslužbu poslední den roku 2020, pokračovat slavností Matky Boží, Panny Marie hned první den roku 2021 (pro povzbuzení příkládám navíc kázání o rok starší, tedy kázání z 1. ledna 2020), můžeme se seznámit nejen s atributy evangelistů a při tom se povznést na orlích křídlech při homilii o 2. neděli vánoční.

Na slavnost Zjevení Páně jsem již byl vržen do karantény, kázání tudíž neproběhlo, proto zde ani nemůže být zveřejněné.

A uzavřít můžeme poslední den vánoční doby svátkem Křtu Páně a kázáním z 10. ledna.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *