Ohlášky na 1. týden v mezidobí

Dnešní nedělí, svátkem Křtu Páně, končí doba vánoční a vstupujeme do prvního bloku liturgického mezidobí. K tomu se nám nabízí následující pořad bohoslužeb. Na neděle je třeba se zapisovat. Předesílám, že přednost ve všední den i v neděli mají místní farníci. Prosím farníky z okolních farností o respektování této skutečnosti. V lepší době mezi námi rádi uvítáme i ostatní.

Dále připomínám těm, kteří již zjistili, že na svých stolních kalendářích nemají žádné další listy k otáčení, že jsou v našich kostelích ještě k dispozici poslední kusy kalendářů na rok 2021.

Informace k tříkrálové sbírce a možnostem přispět jsou v jednom z předchozích příspěvků našeho webu.

A na závěr přidávám odkaz na záznam z pohřbu otce Josefa Fialy, který proběhl 10. ledna v Běhařovicích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *