Předvánoční ohlášky a kázání

Už je pomalu cítit dech Vánoc a nás čeká prožít závěr adventu a vánoční svátky. Ještě přesně nevíme, jak to bude po dalším zpřesnění vládních opatření, nicméně zatím se tváříme, že platí následující pořad bohoslužeb. Jen připomínám, že počty účastníků bohoslužeb jsou omezeny a na společnou bohoslužbu mohou pouze ti, kteří se zavčas zaregistrují a příhlásí k účasti. Na každou bohoslužbu platí jmenný seznam. Více informací k přihlašování a podmínkám zde.

Rovněž předesílám, že na vánoční bohoslužby do Kadova a do Rakšic je již beznadějně vyprodáno. V Krumlově a Petrovicích, kde jsou přece jen větší kostely, je na všech bohoslužbách ještě několik míst volných.

Během svátečních bohoslužeb budou probíhat vánoční finanční sbírky na provoz farnosti.

Informace o Betlémském světle jsou v přecchozím příspěvku.

V sakristiích kostelů jsou k dispozice poslední exempláře stolníh kalendářů na rok 2021.

Protože ne všichni se mohli účastnit nedělní bohoslužby, dávám k dispozici nahrávku kázání ze 4. neděle adventní. Jako bonus se můžeme vrátit k nahrávce kázání na 2. neděli adventní, která dosud nebyla zveřejněna. Pro 3. adventní neděli není záznam kázání k dispozici.