Informace ohledně aktuálních vládních opatření

Na základě epidemiologické situace, nařízení vlády a rozhodnutí diecézního biskupa

JSOU AŽ DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY VEŘEJNĚ SLAVENÉ BOHOSLUŽBY.

PAN DĚKAN BUDE KAŽDÝ DEN SLAVIT MŠI SV. BEZ ÚČASTI LIDU, A TO NA ZADANÝ ÚMYSL DLE AKTUÁLNÍHO POŘADU BOHOSLUŽEB.

POHŘEBNÍCH BOHOSLUŽEB SE MŮŽE ÚČASTNIT MAX. 10 OSOB. NA BOHOSLUŽBÁCH PŘENÁŠENÝCH ON-LINE SE KROMĚ KNĚZE MŮŽE FYZICKY PODÍLET NAVÍC KOSTELNÍK, VARHANÍK A TECHNIK PŘENOSU. MŠE SV. ON-LINE Z KRUMLOVSKÝCH FARNOSTÍ PŘENÁŠENY NEBUDOU.

PRO VŠEHNY, KTEŘÍ BY SE ZA BĚŽNÝCH OKOLNOSTÍ BOHOSLUŽBY ÚČASTNILI, PLATÍ DISPENZ OTCE BISKUPA OD FYZICKÉ ÚČASTI NA BOHOSLUŽBĚ A DOPORUČENÍ ÚČASTNIT SE MŠE SV. ON-LINE (NAPŘ. TV NOE, RADIO PROGLAS, PŘENOSY Z FARNOSTÍ NA WWW.MSEONLINE.CZ).

MOŽNOSTI SVÁTOSTI SMÍŘENÍ A SV. PŘIJÍMÁNÍ V DUŠIČKOVÉM TÝDNU BUDOU JEŠTĚ KONZULTOVÁNY. SLEDUJTE AKTUALITY NA FARNÍM WEBU A V NÁSTĚNKÁCH.

POKUD BUDE TENTO STAV PŘETRVÁVAT, PAN DĚKAN SE PŘIHLÁSÍ NA KRÁTKODOBOU BRIGÁDU NA POST MINISTRA ZDRAVOTNICTVÍ. LISTOPAD, ZDÁ SE, JE JIŽ ZAREZERVOVÁN, ZKUSÍ TO TEDY V PROSINCI A OBNOVÍ MOŽNOST SLAVENÍ RORÁTNÍCH A VÁNOČNÍCH BOHOSLUŽEB.

NEZAPOMÍNEJME NA MODLITBU RŮŽENCE.