Ohlášky pro 26. týden v mezidobí

Do 26. týdne v mezidobí, to znamená na 39. týden kalendářního roku, přesněji řečeno na dny od 27. září do 4. října se opět můžeme připojit k pořadu bohoslužeb, který je pro tento týden poměrně bohatý.

Mezi další informace přidávám setkání lektorů, výběrové řízení na technika stavebních investic i pro naše děkanství, upozorňuji na zodpovědnost každého voliče ve volbách konaných tento týden, kde mezi kandidáty máme zastoupeny i občany z Krumlova.

Středa v 17 hodin setkání a zpívání dětí (z důvodu rozbombardované fary při výměně oken a zednických pracech se setkání uskuteční ve farním kostele).

V pátek výjimečně nebudou navštěvováni nemocní. V akutních případech se domlouvejte s panem děkanem.

Neděle: prvonedělní účelové sbírky a mše sv. (nejen) pro děti.

Z důvodu částečné rekonstrukce fary je provoz kanceláří omezen na nulu, možná koncem týdne bude obnoven částečný provoz.