Ohlášky na přelomu léta a podzimu

I pro tento týden nám pořad bohoslužeb nabízí prožívat společné chvíle v Boží blízkosti. Bohoslužebně je to takový odpočinkový týden na závěr léta a pro pozvolný vstup do podzimu, který se dle předpovědi počasí má skutečně přihlásit o slovo na konci týdne.

Ohlášky byly tentokrát dlouhé, proto z nich vybírám ještě několik informací:

V pondělí se již vyučuje náboženství na ZŠ v LEsonicích, a to  od 13:45. Na Klášterní ulici známe rozvrh již od minule, na ZŠ Ivančická bude první setkání žáků všech tříd ve středu ve 13 hodin, kde se bude domlouvat finální podoba rozvrhu.

Pátek: 19:30 koncert Concertus Moraviae v kostele sv. Bartoloměje. Informace o případném zrušení koncertu bude uvedena na této stránce.
Koncert se bude konat dle programu.

Neděle: 15:00 setkání lektorů v Petrovicích.

Na faře v tomto týdnu probíhá kompletní výměna oken, hrubý úklid bude probíhat v úterý a ve čtvrtek vždy od 13 hodin.

Rodinná olympiáda by měla proběhnout v pondělí 28.9. od 14 do 18 hodin na farní zahradě v Krumlově.

Epidemiologická opatření se postarala o nošení roušek,  mít v kostele místo k sedění, používání desinfekce, zrušení výzvy k pozdravení pokoje, úpravy sv. přijímání a o dispenz od nedělní účasti na bohoslužbě pro ty, kteří jsou nachlazení nebo mají podezření na možnou covidnost.

Letos již neprobíhá sbírka do fondu Puls, jsme opětovně vyzváni k donátorství, abychom tak ulehčili farnosti od příspěvku do zmíněného a potřebného fondu.