8. farní ples – 4. 1. 2020

Všechny srdečně zveme na 8. farní ples, který se v roce 2020 bude konat v sobotu 4. ledna od 20 hodin na již tradičním místě – v sále kulturního domu v Rybníkách u Moravského Krumlova.

K tanci a poslechu hraje skupina STONE. Předtančení provedou žáci ZŠ Vémyslice.

Vstupné 100 Kč. Zajištěno je občerstvení i tombola s překvapením.

Vstupenky lze zakoupit přímo na místě, nebo v předprodeji v kostelech našich farností po mši sv., případně na faře v M. Krumlově v pondělí, úterý a čtvrtek od 9 do 12 hodin, ve středu od 16 do 17 hodin. V jiné termíny a od 23. 12. je lépe se na předprodej vstupenek na faře a na rezervaci stolů předem telefonicky domluvit.

Příležitost obohatit tombolu mají také všichni, a to přinesením věcného daru na faru v Krumlově, nebo přímo na místě v pátek 3. 1. od 17 hodin.

Příprava kulturního domu v Rybníkách se bude konat v pátek 3. 1. od 17 hodin, pomocníci jsou vítáni.