Ohlášky po radostné postní neděli

Pozor na změnu večerních bohoslužeb, po změně času budou bývat od 18 hodin.

středa: 18:00 setkání nejen prvokomunikantů, ale i jejich rodičů

pátek: návštěva nemocných

pátek: 17:00 setkání dětí a v 17:30 animovaná křížová cesta v kostele

neděle: při mši sv. (nejen) pro děti v MK zazpívá schola z Polánky

poděkování všem, kteří se zapojili do iniciativy 24 hodin pro Pána a dvěma dobrovolníkům, kteří ve středu přišli na brigádu na farní zahradě

na 1. neděli v měsíci budou bývat pravidlené účelové sbírky v Rakšicích (na nové lavice), v Krumlově (na opravu ohradní zdi -snad letos, na nová okna a fasádu farní budovy – plánováno na rok 2020), v Petrovicích (na opravu kostela – letos střecha a okapy a dle situace i další opravy, na kompletní rekostrukci zchátralé a neobyvatelné farní budovy – letos projekt + přípravy na opravu, v roce 2020 rekonstrukce)