Zač je toho loket

TV Noe bude vysílat nový pořad Zač je toho loket a my máme příležitost se do této soutěže přihlásit. Pro naše farnosti bude takovou spojkou paní Drahomíra Nečasová, u které se mohou hlásit týmy i jednotlivci  (Draha.necas@seznam.cz,  723 566 395).

Co to je za zač loket?

Zač je toho loket

Soutěžíte rádi? A rádi porovnáváte svoje vědomosti s ostatními?
Chtěli byste na pozadí biblických příběhů a filmů o světcích vyzkoušet svoje znalosti z nejrůznějších oborů?
Umíte odpovídat rychleji než ostatní?
Chcete na základě toho, co umíte, zviditelnit svoji farnost?

Vytvořte za svou farnost tříčlenný tým a ukažte ostatním „Zač je toho loket!“

Přihlašování prodlouženo do 30. 4. 2019

Spuštění soutěže je v případě zájmu a dostatečného počtu přihlášených soutěžních týmů
plánováno na září roku 2019.

Průběh soutěže

• Soutěž se skládá ze čtyř základních kol, kde se vyřazovacím způsobem proti sobě utkají tříčlenné týmy.
  • V jednom kole se utká celkem 8 týmů. Vítězné týmy postupují do semifinále, z nichž vzejdou 2 finálové týmy.
  • Předkola soutěže budou předtočena, přesné termíny jednotlivých natáčení budou potvrzeny 24. 5. 2019. Finálové klání bude vysíláno přímým přenosem televizí Noe.
  • Téma: Na základě videoukázek z filmů o světcích budou týmy dostávat různé typy otázek, které budou většinou souviset s promítnutou ukázkou, ale někdy jen velmi vzdáleně. Otázky budou z nejrůznějších oborů a disciplín.
  • Soutěžní tým uplatní nejen své vědomosti, ale i důvtip, všeobecný přehled, rychlost nebo kreativitu.
  • V rámci pořadu proběhne krátké představení farnosti a soutěžního týmu, které si tým připraví předem na základě konzultace s organizátory soutěže (e-mailová komunikace nutná kvůli případným technickým požadavkům apod).
  • Vhodný je jednotící prvek týmu (triko, stuha, šátky).

• 1. až 30. 4. 2019 – možnost přihlášení soutěžících
  • 5. 2019 – zveřejnění soutěžních týmů a témat v pořadu Noemova pošta
  • 9. 2019 – čtvrtfinále a semifinále soutěže (první 4 týmy)
  • 9. 2019 – čtvrtfinále a semifinále soutěže (další 4 týmy)

27. 10. 2019 – finále (přímý přenos)

Podívat se můžeme také na stránky http://www.tvnoe.cz/loket, nebo přímo na upoutávce https://www.youtube.com/watch?v=QQkAOkRxLug.