Hlasování v soutěži – oltářní obraz v kostele Všech svatých

V letošním roce jsme se přihlásili do soutěže o Nejlépe opravenou kulturní památku Jihomoravského kraje s Restaurováním hlavního oltářního obrazu z kostela Všech svatých . (Více informací na https://www.kr-jihomoravsky.cz/pamatky/index.php ).

Prosím podpořte svým hlasem kulturní památku v našem městě a také naši farnost.

Pošlete hlas formou sms ve tvaru: HLA PAMATKY 22 na telefonní číslo: 736 301 599

Pozor: z jedné SIM karty je možné poslat SMS pouze jednou.

Hlasovat je možné (i ze zahraničí) prostřednictvím SMS zpráv od 13. března do 5. dubna 2019.  Z hlasování vzejde nově vítěz Ceny veřejnosti a farnost by v případě úspěchu získala částku ve výši 60 tisíc korun, což je současně částka, kterou je naše farnost zadlužena.

 

P.S.: V soutěži je také opravená kaple Panny Marie v Rokytné (s hlasovacím číslem 21), která byla po opravě požehnána 28.9.2018. V květnu se u ní sejdeme k májovým pobožnostem. Tato kaple je ve vlastnictví města, farnosti by případná částka vítěze tedy nepřipadla. Navíc, vzhledem k možnosti hlasovat pouze jednou z každého čísla, je třeba zvolit strategii a je třeba naše hlasy nedělit (tím bychom sice podpořili obě naše památky, ale byla by pouze poloviční šance na vítězství), proto vyzývám, abychom všichni (ale samozřejmě ve svobodě) hlasovali pro opravený oltářní obraz a zajistili tak větší šanci dostat se na přední pozice (nejlépe hned na tu první).