Přehled bohoslužeb o Vánocích v našich farnostech a v celém děkanství

Bohoslužby o vánočních svátcích 2018 – 2019

Moravský Krumlov:

24.12.: 7:00 roráty při svíčkách, 23:00 půlnoční mše sv.

25.12.: 9:00 mše sv.

26.12.: 9:00 mše sv., 15:00 dětské vánoční představení

28.12.: 17:00 mše sv.

29.12.: 18:00 vánoční koncert

30.12.: 9:00 mše sv.

31.12.: 17:00 mše sv., adorace, Te Deum, požehnání

1.1.: 9:00 mše sv.

2.1.: 17:00 mše sv.

3.1.: 9:00 rekolekční mše sv. s kněžími z celého děkanství

4.1.: 17:00 mše sv. a prvopáteční adorace

5.1.: 8:00 mše sv.

6.1.: 9:00 mše sv. s žehnáním vody, kadidla a křídy

Rakšice:

26.12.: 11:00 mše sv.

29.12.: 18:15 mše sv. s nedělní platností

5.1.: 18:00 mše sv. s žehnáním vody, kadidla a křídy

 

 

Petrovice:

24.12.: 21:00 půlnoční mše sv.

25.12.: 7:30 mše sv.

26.12.: 7:30 mše sv., 16:00 vánoční koncert

27.12.: 17:00 mše sv. s žehnáním vína

30.12.: 7:30 mše sv.

1.1. 7:30 mše sv.

3.1. 17:00 mše sv. a adorace před prvním pátkem

6.1. 7:30 mše sv. s žehnáním vody, kadidla a křídy

 

Kadov:

24.12.: 16:30 vigilie (především pro děti; není určeno pro ty, kteří se místo mše sv. v noci chtějí dívat na televizi, trávit noc na počítači atp.)

25.12.: 11:00 mše sv.

26.12.: 17:30 mše sv.

30.12.: 11:00 mše sv.

1.1.: 11:00 mše sv.

6.1.: 11:00 mše sv. s žehnáním vody, kadidla a křídy

 

Přehled začátků vánočních bohoslužeb v moravskokrumlovském děkanství

Obec 24.12. 25.12. 26.12. 31.12. 1.1.2019
Běhařovice 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Tavíkovice 16:00 11:00 11:00
Přeskače 9:00
Biskupice 20:00 9:30 10:00 9:30
Bohutice 9:00
Branišovice 9:00
Čejkovice 17:00 10:30
Dobřínsko 22:00 8:00 8:00 17:30 8:00
Dolní Dubňany 16:00 8:00 17:00
Horní Dubňany 21:00 8:00 8:00
Horní Dunajovice 20:00 9:15 9:15 9:15
Horní Kounice 10:00 10:00 14:00 10:00
Hostěradice 8:00 8:00 8:00
Jamolice 20:15 9:30 9:30 16:15 9:30
Míšovice 23:00 (s Modlitbou se čtením)
Jezeřany-Maršovice 16:00 9:15 9:15 18:00 9:15
Jiřice u Miroslavi 22:00 9:30 9:30
Kadov u Miroslavi 16:30 11:00 17:30 11:00
Loděnice u Moravského Krumlova 22:00 10:45 10:45
Malešovice 10:45
Medlov 17:30 8:00 8:00 8:00
Mikulovice u Znojma 16:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Miroslav 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Miroslavské Knínice 11:00
Morašice 11:00 11:00 11:00
Moravský Krumlov 23:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Moravský Krumlov – Rakšice 11:00
Našiměřice
Olbramovice u Mor. Krumlova 22:00 10:00 10:00
Oleksovice 16:00 10:30 10:30 10:30
Petrovice 21:00 7:30 7:30 7:30
Skalice 24:00 18:00
Suchohrdly u Miroslavi 9:30
Troskotovice 20:00 11:00 14:00
Trstěnice 22:00 9:45 9:45 9:45
Vedrovice 20:30 7:45 7:45
Vémyslice 20:30 11:10 16:00 11:10
Rybníky 11:10
Višňové u Znojma 22:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Žerotice 22:00 8:00 8:00 8:00