Bohoslužby, povzbuzení na týden a ohlášky v prvním adventním týdnu

V náhledu níže máme rozpis bohoslužeb a povzbuzení z nedělního kázání. Z bohoslužeb zvláště upozorňuji na mimořádný posun mše sv. ve čtvrtek v Petrovicích, rovněž pak na bohoslužby v sobotu, o slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie. A v neposlední řadě také na nedělní oázu pro duši, která bude v Petrovicích v 18 hodin.

Další ohlášky:

Již je možné zadávání úmyslů na mše svaté pro období leden – červen 2019.

Ve všech kostelech je k dispozici Průvodce adventem. Majitelé tzv. chytrých telefonů si jej mohou stáhnout také jako mobilní aplikaci.

V pátek 1. část návštěv nemocných, kteří se o návštěvu kněze přihlásí.

V sobotu v 15 hodin setkání dětí na faře v Krumlově a nácvik na vánoční scénku.

Přípravy na křest pro rodiče a kmotry, kteří již část příprav absolvovali: ve středu v 16:30 v Kadově (2. a 3. setkání), v sobotu ve 13 hodin v Krumlově (3. setkání)

V neděli proběhne dobrovolná sbírka na pomoc znojemské farnosti za účelem splacení částky ohledně koupi kapucínského kláštera ve Znojmě.

Organizátoři tříkálových skupinek prosím nahlásit co nejdříve panu děkanovi.

V Krumlově jsme dnes začali malou adventní soutěž pro děti i dospělé, a sice zavlažování kořenů nového výhonku, který by se nám do Vánoc měl rozrůst a zazelenat.